| DeliaCute a întrebat:

Bună tpu.Am din nou o dilemă în ceea ce privește dragostea. Marți a venit la mine în clasă un băiat din clasă paralelă și am râs împreuna de un profesor intrat în clasă.A două zi când a venit în clasă la un prieten s-a uitat la mine.Astăzi a vrut să se apropie de mine,vine înspre mine dar eu fiind chemată de o profesoară a trebuit să plec așa ca el s-a întors înapoi de unde era. Am mers acasă cu tramvaiul,iar în tramvai el se uita insistent la mine și la un moment dat si-a trecut mâna prin păr și avea o privire foarte seducătoare,era și serios,el fiind așa de obicei.În rest noi nu am vorbit niciodată, nu vorbim, doar ne avem la prieteni pe fb. Credeți ca ar putea însemna ceva? Ce ar trebui să fac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este insurat lasa-l in pace.Nu ii strica casnicia.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Rusine rusine rusine, profesorul acela isi rupe coloana si isi distruge sanatatea ca sa mucneasca cinstit sa aiba si el o paine pe masa iar voi obraznicilor NU aveti respect fata de el, RUSINE RUSINE, trebuia chemata POLITIA SI trebuia sa fiti exmatriculati nerusinatilor si chemati parintii la scoala, RUSINE RUSINE ma voi ruga la sfanta icoana care plange ca intr-o zi cand veti intra pe campul muncii sa va treziti cu doi copii in fata voastra ca va scuipa in fata si va umilesc! pentru ca meritati nerusinatilor.

baiatul este foarte istet si tu naiva, el si-a dat seama de asta si te va manevra precum o marioneta cum deja a si inceputwinking bravo lui

| Dem0N a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sau e doar timid si nu stie cum sa-i atraga atentia intr-un mod in care sa nu o sperie. Da... Exista si astfel de baieti...

| Florentina9210 a răspuns:

''si am ras impreuna de un profesor'' Urat din partea voastra. Omul ala se chinuie sa vina zi de zi la scoala pe un salariu de nimic, ca sa faca din voi OAMENI, si voi la randul vostru, asa il rasplatiti?
Sincer, nu iti face prea multe ganduri cu el, poate in felul cum s-a uitat la tine, a mai procedat si cu alta, tot la fel. Asa sunt baietii. Se uita, incearca, unde vede usa deschisa, sunt prosti sa nu intre? happy Be smart and ignore him!

| Arthiom a răspuns:

Poate te place, altfel nu ar fi avut vreun motiv sa se uite asa insistent mereu la tine, doar de nu e vreun psihopat(presupun ca e exclusa varianta asta). Incearca sa vorbesti cu el.winking

| Pufoseniiee a răspuns:

Nu mereu cand un baiat se uita la tine, neaparat te place, nu este exclusa situatia sa te placa, nu stiu, dar vorbiti, comunicarea este cea mai importanta, nu o sa obtii nimic daca nu vorbiti fata in fata si apoi pe facebook.

| ychigo a răspuns:

Vorbiti si Intalniti-va, vedeti ce vrea unul de la celalalt. Succes!

| MentalHolocaust a răspuns:

Lasa-l sa faca primul pas ..sa iti demonstreze ca e un barbat adevarat.If you know what I mean smug. Dupa vine totul de la sine. Easy girl laughing)