| ioana28XD a întrebat:

Am facut dragoste protejat cu iubitul meu, insa menstruatia mi-a intarziat 2 saptamani, am facut un test de sarcina insa acesta a iesit negativ ( nu sunt insarcinata), ce ar trebui sa fac? credeti ca e bine sa mai astept? Imi e teama ....Astept raspund URGENT! Va rog

Răspuns Câştigător
| SentimentalConsil a răspuns:

Mergi la un consult ginecologic, poate sa fie de la raceala sau de la unele medicamente pe care le-ai luat dar cel mai bine este un consult de specialitate

| ioana28XD explică (pentru SentimentalConsil):

Da intr-adevar am luat pastile pentru ca am fost racita. dar totusi au trecut 2 saptamani de intarziere menstruala. Mi-e teama...

| SentimentalConsil a răspuns (pentru ioana28XD):

Lasa teama si mergi la medic, astept raspuns si iti doresc sanatate multa iubire si intelegere intre voi!

3 răspunsuri:
| ioana28XD explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! Menstruatia doar mi-a intarziat si totul a fost bine