| popcorn a întrebat:

Am in clasa o foata foarte draguta si eu o plac. Ne intelegem foarte bine. As vrea sa stiu daca si ea ma place si sa fim impreuna, dar nu stiu cum s-o intreb. Oare nu voi primi un raspuns negativ si voi strica prietenia cu ea? Totusi o vad in fiecare zi...deci va fi nasol. In timpul liber ies afara cu ea si prietenele ei dar niciodata nu am vorbit pe tema aceasta. Dar problema cea mai mare e.nu am mai avut niciodata o prietena si nu stiu cum sa procedez. Vreau multe raspunsuri tongue

1 răspuns:
| Laura_5556 a răspuns:

Mergi la ea cu ganduri pozitivehappy Spune-i sa-ti acorde cateva minute si ia'o undeva intr'un loc linistit...in parc. si spune'i
Fii foarte pozitiv in privinta astahappy macar incerci
Dar foarte foarte pozitivhappy
Bafta!