| anonim_4396 a întrebat:

Am o curiozitate.
Sunt baiat si m-am epilat de cateva ori pe picioare pana acum si ador senzatia.Dar sunt curios de un lucru:fetele gasesc atractiva chestia asta? In viziunea lor arata mai bine un tip epilat pe picioare decat unul neepilat? As vrea sa raspunda doar fetele, fara jigniri va rog.

Răspuns Câştigător
| Laura20035647 a răspuns:

Buna! Ei bine, da! Fetelor le place sa vada ca băieții chiar țină sa fie atractivi, fiindcă dacă nu te-ai epila, ai arată ca o maimuța.Parul de pe picioare este de asemenea aspru, iar la atingere ne deranjează și arată cam scârbos.Asa ca, eu zic sa continui sa te epilezi și vei avea mai multe șanse la femei!

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Acum pe bune, crezi ca asta e un criteriu de selectie?
Inainte de toate, reflecteaza la cum arati si ce ai in cap!
Adevarul e ca multi se epileaza, se penseaza etc.
Cand vorbesc de pensat ma refer la cei care exagereaza, nu la cei care iau doar ce e in plus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, femeile nu sunt atrase de pi. zdificarea barbatului.

| Violleta2022 a răspuns:

Personal, nu gasesc atractiv un barbat care se epileaza pe picioare sau in alte parti, fiind total efeminat si neatractiv.
Prefer masculinitate si pilozitate, sa arate a barbat, dar unul spalat si curat!

| Emma30555 a răspuns:

Eu consider ca bărbații ar trebui sa și păstreze parul de pe picioare. Cred ca sunt mai masculini. Dacă ne epilam amândoi parca începem sa semam, putem sa mergem și la manichiura și la saloane de înfrumusețare deja ma simt de parca as fi cu cea mai buna prietena happy Observ în ultimul timp ca mulți băieți devin ușor efeminati, poate asta e moda dar stau și ma întreb cum ar fi dacă ar porni un război dacă bărbații devin asa drăgălași... În fine, poate exagerez, sunt multe fete care apreciază genul tau. Fotbaliștii chiar o fac și la ei chiar este necesar. Important e sa îți placa ție

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Cand e sa te indragostesti de un barbat, nu cred ca primul lucru la care te uiti e parul de pe picioare.da, acum unii barbati au ajuns sa petreacă mai mult timp prin saloane ca femeile.dar depinde si de cum te simti tu bine cu sau fara par, cu lac sau fara lac pe unghii, cu rimel sau faralaughing

| Raniaa a răspuns:

Atractiv?! Nea rolling eyes

| MrJoker30 a răspuns:

Facepalm. De ce doamne ai face chestia asta?

| GrungyCacti a răspuns:

Înainte imi suradea ideea dar cu timpul am realizat ca parul ala trebuie să rămână acolo. E mai manly. happy

| AlexandraOana97 a răspuns:

Nu cred ca mai au nici o importanță parerile noastre atât timp cât tu te simti ok epilandu-te.