| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de baietii care se epileaza pe picioare? E mai atractiv epilat sau neepilat? As vrea sa raspunda doar fetele.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Personal nu-mi plac baietii sau barbatii efeminati, care arata precum gay, ca sa nu spun cocota masculina.

| alina2k18 a răspuns:

Daca e ca ursu pe picioare, piept si spate il prefer epilatwinking

| Justme1997 a răspuns:

Eu cred ca arata bine epilati, dar e ok oricum daca nu sunt extrem de parosi. E mai atractiv epilat decat prea păros

| Catalina990099 a răspuns:

Mie una mi se pare mai "atractiv " neepilat!

| justme2226 a răspuns:

Fiecare are gusturi diferite. Mie îmi plac ambele. Și cu păr și fără. Eu cunosc un tip care se epilează pe picioare și arată super bine.

| Mirela0876 a răspuns:

Un băiat ar trebui să aibă par pe picioare după mine Mi se par nașpa cei fără (aduc puțin a gay)

| 0No0Name0 a răspuns:

Baiatul e baiat si fata e fata. Prefer sa fie neepilat. Pur si simplu mi se pare un lucru dezgustator ca un baiat sa fie epilat, pensat etc.

| GiuliaLarisa a răspuns:

Părerea mea este că un bărbat e mult mai atrăgător cu par pe picioare. Epilatul e pentru fete