| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si ma epilez pe tot corpul in afara de maini.As vrea sa stiu care e parerea fetelor despre acest lucru, e mai atractiv pentru voi un baiat epilat si ingrijit sau unul neepilat? As vrea sa raspunda doar persoanele de sex feminin.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pe picioare nu mi se pare obligatoriu, dar nici nu ma deranjeaza daca e epilat. In schimb subrat, zona intima si piept sunt total de acord cu epilarea

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimbare de sex si gata, esti bun(ă) de maritat.

| Violleta2022 a răspuns:

Persona, nu mi-au placut niciodata barbatii epilatii.
Pentru mine, arata a gay, sau chiar sunt gay si devin non atractivi.
Nu ma intelege gresit, nu am nimic impotriva gay-ilor- ca preferinta sexuala a lor, dar ii las barbatilor, devenind o categorie non- atractiva pentru mine.
Prefer un barbat ingrijit, cred ca este mai normal sa se spele si sa se tunda, decat sa-si scoata tot parul de pe corp, aratand spelb si efeminat.
Din punctul meu de vedere, vreau un barbat adevarat alaturi, nu o "papusa" efeminata, ca nu o iau sa o pun in glastra.
Sa-mi fie cu iertare, dar pentru mine, un barbat, trebuie sa arate ca un barbat, cu par pe corp, cu barba sau fara, tuns, frezat, curat si politicios.

| xerxes1 a răspuns:

Ca esti chel pe o suprafata mare este irelevant.
Fetele au alte prioritati.

| wolfves a răspuns:

Daca au par putin, nu e nicio problema. Mie personal nu imi plac aia parosi, sa nu mai zic : la subrat obligatoriu sa fie epilat. Si pensat daca e nevoie. Pe piept e ok daca e putin si mic. Nu sunt nici fan barba.