| AlinaFlorentina11 a întrebat:

Buna, TPU! Am o intrebare ceva mai ciudatica si sper sa ma puteti ajuta... In urma unui control ginecologic, stiti daca medicul poate aproxima perioada in care nu am avut niciun contact sexual? (Iubitul meu ma suspecteaza de infidelitate pe acest plan si vreau sa ii dovedesc ca "am fost cuminte" in lipsa lui).

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este un NU categoric. Este cu totul imposibil ca cineva de pe aceasta planeta, indiferent cine ar fi persoana respectiva si care ar fi specializare sa, sa reuseasca performanta de a stabili; daca a fost intretinut si mai ales in ce moment s-ar fi produs actul sexual, fiindca in vagin NU ramane absolut nicio urma lasata sau vreo amprenta a obiectului introdus. Sanatate!

| AlinaFlorentina11 explică (pentru corbulalbrosu):

Tin sa precizez ca nu am fost niciodata la un control si ma gandeam ca, avand in vedere ca a trecut o perioada mai lunga de timp, ca se poate stabili o perioada aproximativa.

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Poate vedea daca a avut loc un viol dar din pacate nu ai nici o lista scrisa pe labii si ghicitor in vagin nu cred ca e.

Nu, nu poate.

| mihai69 a răspuns:

Nu, nu poate vedea nimic medicul (doar dacă nu cumva te duci imediat după act, cu „sucul" partenerului încă în vagin).
Dar poate ar fi o idee de afacere: un fel de kilometraj vaginal, ca ăla de la mașini, care să spună mereu câți cm au intrat acolo.
... mmm, dar pe urmă o să apară și jmecherii care pot să dea kilometrajul înapoi - deci tot n-ar fi relevant.

| sofisis a răspuns:

Nu. In nici un caz.

| alina2k18 a răspuns:

Doar daca e ginecolog cu talent de clarvazator laughing

| ywar a răspuns:

Ai avut si tu macar un vibrator? Nu am stiut ca-ti faceam o vizita de lucru la domiciliu cu sex in procedura de urgenta. Te-am ratat.

| Marbella188 a răspuns:

Si de ce intrebi? Daca stii ca n-ai umblat pe niciundelaughingnormal ca ala iti zice ca nu