| Deea_8855 a întrebat:

am o intrebare: la ce varsta ati avut primul vostru sarut? de la ce varsta ar fi bine sa ai primul sarut...(eu am 13 ani)

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Buna,
La 13 jumatate dar acum imi pare rau.Trebuia sa mai copilaresc.

8 răspunsuri:
| DeEa_8789 a răspuns:

7ani

| tyly a răspuns:

Eu la 15 ani

| EllaBååå a răspuns:

Eu inca nu.am 13 ani si nu cred ca e bine

| MuSk a răspuns:

8:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 8 ani deja am sarutat toate fetele din clasa la mine... big grin
dar am colegi care au 14 ani ca si mine si nu s-au sarutat niciodata...
adica is ratatii clasei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam pe la vreo 7, 8hee hee

| Alexandra_9357 a răspuns:

Hmm. ce intrebareelaughing pai cum sa-ti spun. saruta'l pe tipul de care iti place pur si simplutongue nu trebuie sa ai neaparat o anumita varstahee hee