| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
.Am o intrebare oarecum jenanta.
Prietenul meu vrea sa il masturbez, deoarece eu nu sunt pregatita pentru ceva mai mult... nu o sa ajungem la alte chestii.mi-a spus-o chiar el pentru ca stie ca nu vreau. Avem 5 luni de cand suntem impreuna.Nu imi prea convine dar intr-un fel il inteleg ca nu se poate abtine laughing Ce parere aveti?
Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

E simplu. Daca nu vrei sa faci un lucru nu il faci si gata. Si daca el te paraseste pentru asta a castigat de doua ori: ai cu un fraier mai putin in preajma si ti-a ramas demnitatea!

Tot ce tine de sex e normal atata timp cat toti cei implicati sunt de acord. Daca tu nu te simti pregatita sa il masturbezi nu trebuie sa o faci!

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa-l trimiti undeva. Peste 5 luni se va desparti de tine si va zice: "curva aia". Sa se duca singur in baie daca nu poate rabda.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca nu esti dispusa sa ii oferi macar masturbare atunci este recomandat sa te retragi elegant din relatie si sa nu ii mai irosesti timpul baiatului

| RAY a răspuns:

Are nevoi fi fericita ca atat tia cerut, nu vad nimic anormal, jenant in intrebarea ta, cand o fata ne atrage sexual stam cu ea, stam cu o fata pentru sex simplu, tu il atragi omul are nevoi, ce sa faci, da sa fie resiproc asa e normal spun eu

| mihai69 a răspuns:

Ce anume nu își convine? Lui i-ai spus asta?
Nu te simți bine să îi atingi penisul, sau doar nu vrei să faci nimic erotic pentru el?
Dacă e vorba despre prima variantă, atunci chiar trebuie să vorbești serios cu el și să-i spui că trebuie să găsească pe altcineva pentru treaba asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti convine, nu faci. Simplu, nu? laughing

| Ella3133 a răspuns:

Fa-o daca te simti confortabil.Asa deveniti confortabili unul cu celalt goi.Si in plus poate ca te rasplateste si el cumva (sti ce zic)

| Dugalle a răspuns:

Dai tare la manivela daca esti ok daca nu iti convine, lasa manivela pe mana lui.

| CreaţaWsz a răspuns:

Daca ti-a cerut asta, e clar. El daca vede ca ai acceptat asta asa usor o sa insiste si cu mai mult, sigur. Cred ca te pune si la incercare cu asta. Daca vrei s-o faci si vrei sa vezi si tu cum e, fa-o, daca nu iti surade ideea spune-i verde in fata si gata.
P.S. Dupa 5 luni de relatie deja ar trebui sa inceapa intimitatile, nu stiu ce mai astepti ca sigura esti ca te iubeste si n-o sa se intample nimic rau.
Bafta!

| diadosbogdanBoBo a răspuns:

Baga mare...laughing))))))))]))))))))))

| Any1998 a răspuns (pentru diadosbogdanBoBo):

Daca nu ma ajuti cu un sfat te-as ruga sa ignori aceasta intrebare. Multumesc frumos!