| Andreea5701 a întrebat:

Buna, TPU! Am o intrebare si imi e rusine sa intreb pe altcineva, probabil pentru ca sunt mai timida din fire ???? Pot avea si fetele vise umede?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, si ''pasarica'' fetelor se poate umezi si inca foarte tare, fiindca si in cazul lor atunci cand excitarea devine mai intensa in timpul unor vise erotice, incep sa functioneze glandele situate in mucoasa vaginala, cele care produc lichidul de lubrifierea a vaginului. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| HazelEyes77 a răspuns:

Da pot avea.