| frimiturel a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta de mult timp. Oare fetele au si ele vise umede?

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Eu am, destul de umede...mai spre porno happy
Fantezii ciudate.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Garantat ca da

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, si fetele au "vise umede". In cazul lor glandele secretoare din vagin se activeaza si produc o secretie vaginala mult mai abundenta de cat se produce in mod normal, care in acest caz umezeste excesiv vaginul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mi se pare ca si in cazul tau cand visezi ti se intampla sa patesti asa ceva, ca pe langa umezirea excesiva a "pasaricii", frisoanele de final sa-ti imprastie placerea in tot corpul. Se intampla sa ajungi sa ai si orgasm?

| gemeni6226 a răspuns:

Poate ca unele, eu niciodata nu am avut si am deja o varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cat timp te framanta intrebarea asta?

| frimiturel explică (pentru anonim_4396):

De cativa ani probabil, tot uit sa intrebsad

| Pain4Souls a răspuns:

Da,numai ca e din fata fetei nu a ta.

| RalucaSardaru a răspuns:

Da, oricine are la un moment dat. Acum cat de perverse sunt visele depinde de fatalaughing