| Andreea5701 a întrebat:

Buna, TPU! Am o intrebare si imi e rusine sa intreb pe altcineva, probabil pentru ca sunt mai timida din fire. Pot avea si fetele vise umede? big grin

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Categoric ca da

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| alina2k18 a răspuns:

Eu nu am sad

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Citeste mai multe cartii erotice asta va putea determina asta

| Sara1248 a răspuns (pentru alina2k18):

Atata timp cat ai parte numai de alea de 20 cm, nu mai ai nevoie si de vise.winking

| alina2k18 a răspuns (pentru Sara1248):

Asta e problemawinking ca nu am parte de nici un 20, caut si NU GASESC!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Da-da si da. poti chiar sa ai squirt si in somn/vis si sa te trezesi uda-uda-uda

| Necunoscut112 a răspuns:

Mie mi s-a întâmplat să visez ca fac sex si sa am orgasm in vis. Asta nu înseamnă că ejaculez sau ceva.

| Justme1997 a răspuns:

100% da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

| mihaicelsfant a răspuns:

Eu ca baiat am avutlaughing se pune? m-am trezit cu o pata mica pe chilotetilaughing

| gabriielaaa a răspuns:

Cred ca da de ce nu. Eu una am mai mult vise horor.