| Papadopolina a întrebat:

am o mare problema:mie imi place de un baiat din scoala care...nu pot sa zic ca nu stie ca exist dar nu ma cunoaste ca de vorbit am vorbit odata cu el! in pauze am vazut ca se cam uita la mine dar asta cred ca e o coincidenta! deci cum as putea sa aflu daca ma place sau nu? plz

fundiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisad

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Nu`l intreba daca te place.intai imprieteneste`te cu el. vorbeste intai cu el(si nu ma refer la messenger aici ci live)

3 răspunsuri:
| Papadopolina explică:

Da da si eu mereu ma uit la el poate de asta!sad

| cristina_5191 a răspuns:

Pai ar trebui sa raspunzi la privirilor lui si dupa sa il intrebi daca te place.Cred ca asa e cel mai bine.

| warrieru a răspuns:

Cel mai simplu lucru inainte sa vorbesti cu el uitete mai intai daca te-a observat el primul si pari distanta si eu iubesc o fata pe nume kidawinking