| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa va zic ca am cunoscut un baiat asta-vara, are 14 ani si e foarte dragut! tocmai l-am vazut de curand si il vad si de multe ori la scoala dar cred ca nu ma mai cunoaste pentru ca se uita la mine dar nu ma saluta, nimic! i-am cerut si cererea de prietenie pe facebook, dar....astept! dar vreau sa va intreb cum as putea sa-l fac sa ma placa sau sa aflu daca lui ii place de mine?happy

8 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Fato ce ai facut, s-au inversat rolurile, acum alearga fetele dupa baieti? Mai bine stai in banca ta si cauta un baiat care alearga el dupa tine daca nu vrei sa te pui intr-o situatie penibila. Cum sa-i cauti tu atentia? Lasa-l pe el sa vine la tine daca vine, daca nu altu, ca daca te uiti in jur sunt o gramada de baieti.

| anonim_4396 explică (pentru deeea28):

Mamamia, cat orgoliu laughing

| Joanabibuz a răspuns:

Daca vrei sa fii cu el ii zici cand trece pe langa tine : "pai sa tii ca te plac. Tu ma placi?
Si gata. funda?

| mat31new a răspuns:

Bun, el are 14 ani dar tu cati ai?

| catalin02 a răspuns:

Pai sa il faci sa te placa e imposibil, dar sa vezi daca te place e usor incearca sa te apropi de el devinind prieteni, apoi incerci si tu cateva manevre(incerci sa il saruti cv) daca va raspunde la avansuri te place(dar cred ca nu te place)

| Marry410 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, daca s euita dupa tine. posibil ca tge cunoaste si de aia, nu inseamna neaparat ca te place, si dac vrei sa afli ca te place zambeste-i discret ..si daca nu-ti zambeste, prefa-te ca i-ai zambit altcuiva..ca sa nu cazi de proasta! Si apoi daca raspunde ..imprieteniti-va. fa si tu cam ce a zis Larisuk128..vezi. bafta!

| Larisuk128 a răspuns:

Pai cand il mai vezi pe la scoala intreaba l si tu cat e ceasul si apoi incerci sa te imprietenesti cu el. Cauta lucruri pe care le aveti in comun

| SabinaB a răspuns:

Incearca cand trece pe langa tine sa il bagi in seama pentru ca asa o sa stie si el ca existi si tu. Iar dupa un timp intereseaza-te daca te place, dar nu il lua direct, ia-o pe ocolite. bafta