| Ofataanumexdxdxd a întrebat:

Am o problema, imi place de un baiat din clasa de ceva timp. si cred ca si lui de mine, mi-a trimis intr-o zi un biletel pe care scria " Te iubesc " dar nu stiu daca l-a scris in serios sau in gluma.Mi-e rusine sa vorbesc cu el... dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| iolkop777 a răspuns:

Daca ti-a dat un biletel cu asta inseamna ca el chiar te iubeste dar e foarte timid.incearca sa vorbesti cu el...n-are de ce sa-ti fie rusine...mai rau faci daca o sa-ti fie rusine.incearca sa vorbesti orice cu el.sa gandesti repede ce sa vorbesti cu el. evita pauzele cand porti o discutie cu el.incet incet o sa va cunoasteti si o sa vezi daca e in regula sa fiti impreuna..mult succes si nu uita: el moare mai mult decat tine decat tu de el laughing

6 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Daca biletul este veridic, e bine dar ramane intrebarea: Nu s-a pripit sa-ti spuna ca te iubeste?

| neutrino a răspuns:

Si daca l-ar fi scris in serios, tu deja il credeai? Cat priveste rusinea ta, in acest caz, nu ii vad rostul. O fata trebuie sa fie mandra ca este iubita!

Răspuns utilizator avertizat
| Ofataanumexdxdxd explică:

Despre ce sa vorbesc cu el? tongue

| GeorgianaGeoK a răspuns:

Acum sunt in aceeasi situatie ca tine big grin. Poti sa iti pui prietenii sa vorbeasca, cu el si sa ii spuna cate ceva despre tine... Sa ii spuna ca il placi si chestii din astea... Poate atunci va face el primul pas. Daca nu..incearca sa il faci tu daca il placi cu adevarat! Sfatul meu. Bafta :*