| ZzzAlexandraZzz a întrebat:

Buna,TPU!
Am o problema,va rog sa ma ajutati si sa imi dati un sfat.
Nu stiu cu ce sa incep, dar vreau sa stiu daca mai vrea sa se impace cu mine si daca ma mai iubeste.
De 8 martie mi-a facut cadou un buchet de flori(trei trandafiri rosi)apoi m-a sarutat de 2 ori,vara lui a spus ca ne-am impacat dar nu a fost asa. Dupa aceea mi-a spus ca inca ma mai iubeste,chiar a si scris la un calculator de la scoala la un fisier:"I love you, si numele meu" apoi a dupa aceste cuvinte a pus emoticonul acesta:" :X ".Dar de 3 zile nu prea ma mai intreaba pe fb ce fac sau sa imi trimita un sms,chiar azi a comentat la poza unei fete ca e draguta si i-a trimis pupici si acest emoticon:" :X ",dar mie nici un simplu "buna!" nu imi trimite.
Nu inteleg! Ajutati-ma cu un sfat. sad sad Dau funda! :*
Nu stiu ce sa cred, chiar nu inteleg ce e asta.

Răspuns Câştigător
| Daryuka14 a răspuns:

Hmm daca a facut de 8 martie un gest atat de frumos posibil sa mai simta ceva pentru tine. Daca i'a spus aleia ca e draguta nu inseamna nimic asa fac toti baietiwinking. Iar daca acum nici nu mai vorbeste cu tine poate ca are el ceva.Eu zic sa intri tu pe el sa il intrebi de ce nu mai vorbeste cu tine.Asta ar fi cea mai buna solutie. Sper ca te'am ajutat cu ceva puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El inca te iubeste, dar nu stie ce sa faca mai departe.

| kandaraki a răspuns:

E indecis baiatul, zboara dupa mai multe fluturi, cu tine doreste sa fie dar are o mica frica, o retinere, de aia stand pe net a scris fetei, asta nu inseamna nimic, incearca tu sa il pornesti un pic, joaca-te cu el, prin sms/text, poate va vedeti si preia putin intiativa, vezi cum reactioneaza el si ai sa vezi daca el te iubeste si are ganduri serioase cu tine.
o alta faza ar fi ca nu avea omul ce face de 8 martie si a iesit cu tine, asa pur si simplu, opinia mea. succes