| AntOnyO244 a întrebat:

as vrea sa ma ajutați cu o problema care ma frământă de câteva zile. vreau sa fiu într-o relație cu o fata cu care ma cunosc de mult timp și care știu ca ma iubește. am fost de multe ori la ea a asa, ne.am sărutat dar pana acum nu voia ea sa fim împreună cu scuza ca are examen și trebuie sa învețe. acum câteva zile mi. a spus ca ma iubește și ca ar da orice sa nu ma piardă și spus ca vrea sa fim împreună. întrebarea mea este dacă ar fi ok sa o întreb asta așezându.ma în genunchi cu un buchet de trandafiri în mana... mi.e teama sa nu par ridicol. vaco ajutați-mă în special fetele. va mulțumesc happy

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce ti-a declarat chiar ea ca te iubeste si vrea sa ramaneti impreuna nu mai trebuie sa ii dovedesti nimic in plus fata de comportamentul tau de pana acum. Iubeste-o de cate ori ai ocazia, este cel mai important semn ca o doresti si o vrei sa ramana doar a ta.

| Doub a răspuns:

Ce e cu "vaco" ala? E vreun mesaj subliminal? Nu, nu flori. E penibil. Doar nu o ceri de sotie.

Răspuns utilizator avertizat
| ramonia a răspuns:

Nu ai aprea deloc ridicol. daca e o fata ok o sa se bucure mult. Jos palaria pentru intentie.

| ramonia a răspuns:

Nu ai parea deloc ridicol. daca e o fata ok o sa se bucure mult. Jos palaria pentru intentie.

| Katty2013 a răspuns:

Du-te la ea si spune-i ca daca va placeti unul pe altul n-are rost sa nu fiti impreuna. Spune-i ca o iubesti si spune-i ca o sa invatati impreuna daca ii este frica sa nu pice.))

| AntOnyO244 explică:

Scuze, e de la tastatura. trebuia sa scrie va rog.