| Nutza22 a întrebat:

Buna TPU:Am o relatie cu prietenul meu de 8 luni si degraba trebuie sa plec din tara...si ne iubim dar nu stiu daca o sa tie relatia noastra si la distanta prietenele imi spun ca daca o sa ma duc o sa ne despartim si o sasi gasesca pe alta si el tot imi zice ca se teme sa nu ma piarda ca daca ma duc o sa-mi gasesc pe alt cineva. Ce as putea sa fac poate sa-i spun ceva ca sa inteleaga ca no sa fie asa ...ca ma tot gindesc si n-am nici un raspuns la intrebarea asta. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discutati si sa ii spui si tu ca nu iti vei gasi pe altcineva pentru ca va iubiti si sa va convingeti unul pe altul ca va veti astepta si sa il convingi happy fara sa aiba dubii in privinta ta happy Daca exista iubire nu aveti de ce sa va temeti si sa va indoiti unul de altul.

2 răspunsuri:
| Anonimus_6477 a răspuns:

Daca pleci din tara presupun ca te vei intoarce odata si odata... iar daca voi doi va iubiti cu adevarat va trebuie sa aveti incredere unul in celalalt si sa va asteptati.

| Biibby a răspuns:

Incearca sa ii promiti k o sa fii doar a lui [asta daca iti doresti cu adevarat acest lucru]app spune-i asta intre 4 ochi nu pe mess sau la tellwinkingsi incearca sa folosesti o fata de genul puppy dog eyes o sa te ajute mult sper ca ti-a fost folositor raspunsul love struck bafta :*