| micheilla a întrebat:

Am o teama ca prietenul meu nu ma mai iubeste. Sa va spun ce s-a intamplat: eu m-am suparat pe el k a facut o faza(a facut-o in gluma) da pe mine ma atins gluma lui ca sa spun asa. E a doua zi mi-a trecut si erau toate bune si frumoase pana cand am vorbit cu o prietena mai indepartata ea mi-a spus ca ii place de prietenul meu si ca vrea sa fie cu el (ea nu stia ca eu sunt cu el) si eu i-am spus ca el nu vrea ca nu o place ii place de mine. Ea nu ma crezut si mi-a zis sa-i trimit un mesaj si sa-l intreb daca vrea sa se combine cu ea.Eu nu am vrut da ea tot insista(mi-a zis sa-i trimit mesajul pentru a se convinge ea ca el nu vrea). Si pana la urma i l-am trimis, el a intrat pe mess a spus ca nu vrea si daca eu nu-l mai iubeam puteam sa-i spun ca vreau pe altu si el intelegea si tot felul de tampenii. Am incercat sa-i explic da nu a vreut sa ma creada sau nu stiu ce crede el.Si a iesit de pe mess fara sa spuna pa fara sa spuna nimic.Si a intrat a doua zis si am vorbit cu ea si parea ca nu are nimic. Da nu stiu il simt asa parca nu are incredere in mine sau ii este frica de ceva (ultima data cand ne-am certat de la o chestie banala el mi-a spus ca ma iubeste si ca nu vrea sa ma piarda ca ma iubeste.Deci intrebarea mea este ma mai iubeste sau ce sa fac sa-i treaca si sa aiba incredere deplina in mine pentru ca eu chiar il iubesc! MULTUMESC FUNDITAAA! VA ROG REPEDEE!

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Demonstreazai.invita-l la un suc sarutal f iubitoare cu el. e greu sa mai ai incredere in cineva dar daca ai vei dovedi nu va mai avea nicio indoiala./

| Arisu a răspuns:

Intilniti-va undeva urgent si saruta-l!

| CrbLoNe1 a răspuns:

Dai pi**a si sa vezi ce ete mai iubesteee laughing)

| micheilla explică:

Ingerash23 mie nu mi-e greu sa-i arat ca poate avea incredere in mine, dar el e mai rusinos si nu-mi spune in fata ceea ce simte trebuie tras de limba sa-mi spuna ceva! Desi imi dovedeste ca ma iubeste si simt asta parca tot am o nedumerire si ceva ma trage in jos si nu stiu ce se intampla?!

| Papusika1Mika a răspuns:

Demontreaza-i cumva ca il iubesti. Si daca el chiar te iubeste sunt sigura ca te va ierta. Si eu am aceleas probleme ne certam de la cele mai banale chestii. Succes. happy