| andreea350dum a întrebat:

Bună TPU, am observat că atunci când am contact sexual cu iubitul mă ustură şi arde rău vaginul după contact când îşi dă drumul în vaginul meu. In schimb atunci când nu ejaculează în mine nu mă mai arde deloc, doar când am sperma în vagin, de ce oare?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai tu o rana pe colul uterin, trebuie o ecografie vaginală sa vada medicul exact ce ai.

| andreea350dum explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mă ustură doar atunci când ejaculează în mine atât, dacă ejaculează afară nu am nici o problemă

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT il puteti afla numai in cazul in care iubitul tau isi va face o analiza si o spermograma a spermei intr-un laborator specializat in astfel de analize. Sanatate!

| andreea350dum explică (pentru corbulalbrosu):

Ar putea fi sperma lui de vină?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergeti amandoi sa va faceti analizele, nu neaparat pentru asta, dar in general vorbind. Asa puteti poti sa stii si tu cum stai referitor la anticonceptionale.

| andreea350dum explică (pentru DoarBogdan):

Ce legătură ar avea anticoncepţionale?

| Willis a răspuns:

Ar putea avea ceva virus.
Face analize și aflați amândoi.

| andreea350dum explică (pentru Willis):

Ce virus? Poate că am eu candida, nu ştiu

| Stochel a răspuns:

Sau zi-i sa finalize la oral sau facial

| ADYBLONDU88 a răspuns:

Da mi Facebook u tau si iti spun eu