| robbyrobby a întrebat:

am si eu o intrebare...atunci cand te masturbezi iti afecteaza cresterea penisului?

6 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Pe langa faptul ca iti afecteaza cresterea penisului, la fiecare 2 ori cand te masturbezi iti scade cu un centimetrurolling on the floor

| VacutzaRoscata a răspuns:

Iti afecteaza cresterea creierului

| Allrc24 a răspuns:

Nu stiu dar inceteaza sa te mai masturbezi.devii dependent are efecte negative atat fizice cat si psihice si totodata e un pacat mare

| Laurretta a răspuns:

Nu măi! Masturbarea nu afectează cu absolut nimic! Te ajută să-ți cunoști mai bine corpul și să-ți satisfaci nevoiile!

| Alexaia a răspuns:

Da-mi si mie idul tau printr-un mesaj. Vreau sa vb ceva cu tine.

| ExoShayl a răspuns:

Masturbarea nu afecteaza cresterea penisului, masturbarea este o forma de eliberare a hormonilor ceea ce inseamna ca ti se reduc cosurile insa e grav daca te inseala palma dreapta cu un alt baiat laughing