| JESSICAjessy a întrebat:

Am si eu o intrebare: eu am 12 ani si imi place de un baiat de mai mult de 6 luni, inseamna ca sunt indragostita de el? si cum as putea sa il fac si pe el sa ma placa? As vrea sa mai adug ca acum 2 saptamani s-a dat la varamea si la 2 prietene de ale ei.ce credeti am vreo sansa?

7 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

! 2 ani. Epicness. N-ai cum sa-l faci sa te placa doar sa te observe, fa-i si tu un semn. Nu stiu, stau prost pana si eu la capitolul agatat. rolling on the floor) Indragostita, nu. Indragostit esti cand simti caldura aceea pe interior.

| neutrino a răspuns:

Incearca cu prajituri.

| IncorrectUsername a răspuns:

Prietenii nu se fac de la 12 ani, ci atunci cand intri in liceu adica de la 15 ani in suswinkingDeci mai ai de asteptat. Succes!

| Kabuto79 a răspuns:

Ai grija poate ce simti tu pentru el nu e dragoste, si mai bine fi cuminte si asteapta

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Ce dragoste simti tu la 12 ani copilo?
Daca as fi tactu te-as bate numai, in gura'

| Blondutsaxoxo a răspuns:

Presupun ca el e mai mare ca tine. Pai esti micuta tu insa daca se da la varata' si la altele pe deasupra cred ca esti destul de mare incat sa-ti dai seama ce fel de baiat e el. De placut poate te place insa gandeste-te ca esti tu si inca multe altele... Nu merita`.

| JESSICAjessy explică:

Aveti dreptate, la 12 ani e cam devreme, dar de ce raspundeti asa? Adica:daca nu aveti sfaturi de ce trebuie sa srieti tot ce ganditi despre intrebarea cuiva? Va rog sa nu va bateti joc de mine si de ceilati pentru ca si voi puneti intrebari!