| MarriBebelusha a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.Eu tin foarte mult la un baiat dar vb prin mesaje pe mess etc. Dar eu cred ca nu tine la mine pentru ca mi-a zis ca este cu fete doar pentru bani atat.Cum as putea sa-l uit? Ce sfat imi dati?
Funda!love struck

Răspuns Câştigător
| GeorgeNGA a răspuns:

Salut happy Nu-i mai da msg, nu-i mai raspunde, incearca sa fi mai rece cu el.si usor, usor il vei uita. Iesi si tu mai des cu prietenele tale, la o cafea, o "mica" barfa una alta si se va rezolva. Noroc!

1 răspuns:
| radugabi2000 a răspuns:

Pai trece cu timpul.Gasesteti alt prieten