| pufuletzandreea a întrebat:

am si eu o intrebare pentru fete.a mai patit cineva sa aiba dureri de cap ameteli stari de voma dupa menstruatie? eu asa patesc cateva zile dupa... oare e ceva normal sau ceva anormal?

Răspuns Câştigător
| Iony_5207 a răspuns:

Nu este ceva anormal. Asa patesc si eu odata la cateva luni. O alimentatie sanatoasa, o gura de vin (pentru sange (circulatie) ) si o pastila-doua de calciu ti-ar ajuta organismul sa nu mai reactioneze asa. Multa sanatate! :*

1 răspuns:
| Alina97Alìì a răspuns:

Nu fata..Nui anormal..Este chiar foarte normal..Stai linistitawinking..Deoarece cand iti curge sange pierzi calciu si te iau ametelile.Iar de la ameteli stari de vomawinking