| Annnnnnnao a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi fetele. Cum ar putea fi din toate punctele de vedere baiatul perfect pentru voi? thinking

9 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Inteligent
Sincer
Dragastos
Comunicativ
Ingrijit
Nici slabanog, nici gras laughing sa fie proportionat bine laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Ar trebuii in primul rand sa aiba creier. As prefera sa fie rock-er si sa rada mult.
Cam astea sunt preferintele mele.

Răspuns utilizator avertizat
| BiiaSomerhalder a răspuns:

Nu exista baiatul perfect, nici fata perfecta!
toata lumea are defectewinking. Mai vizibile, sau nevizibilewinking
Poate intalnesti un baiat si o sa-ti devina iubit, o sa aiba si el defecte si tu o sa ai.

| asdgfd a răspuns:

1.Sa fie inalt(1.74) 2.Sa aiba freza de aia marfalaughing (de emo) 3.Sa aiba pierce in limba 5.Sa fie brunet 6.Sa aiba ochii albastri sau verzi 7.Sa nu fie foarte mare fata de mine (adica eu 14 el-15) 8.sa nu fie cocalar 9. sa nu asculte maneleangry 10.sa stie sa sarute 11.sa nu ma minta 12.sa fumeze 13.sa ma iubeasca 14.sa asculte dnb, dub step.etc...[de fapt acum l-am descris pe prietenul meutongue)

| nonytzu a răspuns:

Bah rev mai usor mah

| eprubetă a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect trebuie sa fie asa:
-parul:saten
-ochii`:verzi-caprui
-inaltimea:mai mic ca mine (sti tu ca cine :*)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Oannna pai nu exista nici baiatul perfecthappy.pai sa fie dragut, sa fie in vorba. sa aiba simtul umorului,, mai inalt ca si mine dar nu cu ft multtongue.in rest acum blond saten sau cum o fii nu conteaza neaparat.tongue dar pentru tine?

| Rev a răspuns:

Daca eu sugeti des devine perfect pentru un supt si pentru o p...a