| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi fetele, baiatul perfect? happy

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unu care e chipes, nu bea, nu fumeaza, mananca foarte rar carne, stie sa-si administreze banii, nu se plange ca o duce rau in viata, isi iubeste partenera si nu e nesimtit sa plece cu altele. Ala-s eu numai ca nu iubesc deloc si mai sunt cativa ca mine in lumea asta banuiesc ca vreo 20 de tipi minim.

| mgtow a răspuns:

Sunt baiat dar eu am dat exemplul corect, cel mai bun si da aia e chestia care le vor femeile de la barbati si viceversa numai ca la numar sunt putini (multi/e sunt vai si amar de ei/ele).

| mgtow a răspuns:

Referitor la numarul redus de barbati iubesc da, numai ca eu trec cu vederea de asa zisa dragoste.

| mgtow a răspuns:

Nimeni nu-i perfect asta o stim cu totii, si nu am zis ca ma consider desteptul lumii dar in general cei care mananca putina carne se ingrijesc mai bine si nu ajung sa aiba probleme in viitor cu inima sau cine stie ce... Acum referitor la numarul redus de barbati sunt acei care stiu sa aprecieze ceea ce au langa ei asa cum sunt putine femei care valoreaza barbatul vietii sale ca altcumva nu-ti pot zice, nu suntem chinezi dar in mod normal daca zic in general voi femeile cautati partea financiara a celui de langa voi daca nu are portofel gros il dati afara din viata voastra sau daca se imbraca mai urat gata e de stil vechi si e tantalau, ehe sa stii ca cei care nu au grosul in buzunar sau haine de marca aia sunt cei cu valoare adevarata fara sa se dea mari toata ziua cum fac altii cu masinile lor de 2 bani iar cand iau o groapa nu au bani sa plateasca service-ul. (Macar mai sunt cazuri care se iubesc de-a binelea); Sunt celibatar recunosc si nu mi-e rau deloc.

| SabbyNightShadow a răspuns:

Baiatul perfect ar trebui sa arate bine, sa gandeasca, sa fie bland, sa nu isi bata joc de mine(si de fete in general) sa imi aprecieze decizile si sa nu fie cu mine(sau aceea fata) doar pentru frumusete sau asa ceva. sp ce crezi?^_^

| anonim_4396 explică (pentru SabbyNightShadow):

La ce te referi prin '' sa arate bine''?

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica sa nu aibe un look de tocilarhappy

| anonim_4396 explică (pentru SabbyNightShadow):

Aha, interesant...

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersihappy apropo wooow cate rasp si numai ce ai pus intrebareahappy

| CandyTetris a răspuns:

Definitia mea pentru baiatul perfect s-a schimbat de fiecare data cand incepea sa mi se puna pata pe cinevahappy. Oricum in principiu pentru sunt vreo 2-3 chestii care ma atrag: combinatia de putere si slabiciune si combinatia dintre sensibilitate si nesimtire.Hope I helpedhappy

| bloodyhell a răspuns:

Pai...sa asculte rock sa aiba parul cret/lung sau amandoua.sa-i placa cititul, sa cante la chitata, sa-i placa plimbarile lungi si sa calatoreasca. daa ...nu prea imi vin idei.

| ElHombre2000 a răspuns:

Baiatul ca mine!

| loveyourkiss a răspuns:

Sa aduca flori, sa oferi bijuterii, sa ma duca in vacanta in Dubai etc...glm.Baiatul perfect nu e la fel pentru fiecare eu as vrea un baiat sincer, care sa aiba incredere in mine, sa/mi ofere siguranta si cu care sa ma simt bine sa glumim sa vb si sa stiu ca mereu va fi alaturi de mine. Aspectul fizic nu prea conteaza atat doar ca trebuie sa fie mai inalt decat mine, nah sa ne potrivim cat de cat

| anonim_4396 explică (pentru loveyourkiss):

M-ai speriat la inceput... laughing