| baby_6195 a întrebat:

Am si eu o MARE nelamurire laughing Deci, e un tip pe care il cunosc de ceva timp, are 16 ani, eu 15. La inceput mi-a placut de el dar el mi-a dat de inteles ca nu vrea nimic de la mine asa ca am lasat-o balta. Dupa aceea a mai trecut ceva timp si am fost la un eveniment, trainning, impreuna, unde a observat ca eu ma tot uitam la un alt tip si el la mine si se tot baga in seama (tipul de 16 ani- sa ii spunem S ) si tot facea poze ca sa-mi atraga atentia.
Dupa asta am fost la un alt eveniment si eu il intrebasem daca vine, cu o seara inainte si a zis ca poate, cu toate ca de obicei nu se duce, ca se tine saptamanal. Si na a 2a zi l-am vazut acolo si m-a sunat un tip si vorbeam la telefon ( tipul de la trainningul ala la care ma tot uitam eu-) si S ma tot enerva si tot vorbea si imi arata nu stiu ce chestii si nu puteam sa vb la tel. Na dupa el a plecat si eu am mai stat vreo 20 min acolo unde se tinea evenimentul, dupa ce se terminase. Si cand am iesit afara l-am vazut si mi-a facut cu mana si m-a salutat si de abia dupa a plecat. Seara cand l-am intrebat cu ce ocazie a venit a zis ca trebuia sa ii vina un prieten dar nu a mai venit (duma ). Apoi, dupa cateva zile l-am vazut la mall, l-am salutat si a venit dupa mine in magazin si m-a intrebat daca nu vreau sa vina cu mine la cabina sa imi zica cum imi sta nu stiu ce bluza straight face si eu i-am zis " nu mersi" si na dupa insistente i-am zis ca nu vreau si dupa a plecat.
El spune ca nu ma place, ca ma comport ca un copil, ca. etc. Dar se comporta ciudat. Ce credeti? se joaca, n-are ce face?
Specific ca nu e genul de golanas de cartier si nu si-ar bate niciodata joc de o fata. Sincer eu ii apreciez felul de a fi si nu gasesti multi ca el. E politicos si se comporta frumos. Dar e ciudat de la o vreme. Nu stiu ce sa mai cred
Crede-ti ca ma place? Sau poate nu e nici el hotarat ce vrea...

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E tentat si nu are optiuni mai interesante. Poate ai inteles tu ceva gresit sau poate i-a aparut interesul dupa ce s-a mai gandit. Nu e chestie de orgoliu ci de teama de esec. Mai bine iti imaginezi ca e foarte incordat dar incearca sa ascunda si te porti cumva sa-i dai incredere.

| baby_6195 explică:

Am orgoliul prea mare ca sa-l intreb. Si oricum el cred ca are orgoliul si mai mare ca sa recunoasca

| acadele2000 a răspuns:

Eu cred ca te place ar trebui sal intrebi

| Tomix a răspuns:

Da, te place doar ca nu vrea sa recunoasca...