| fataciocolata a întrebat:

Buna tpu.am si eu o mica problema.de trei ani,in blocul meu, s-a mutat un baiat dragut foc.imi place mult de el! problema este ca el are 19 ani iar eu 12.stiu ca ma veti critica,ca veti spune ca la varsta asta nu stiu ce inseamna dragostea, insa nu este asa.tin foarte mult la el! desi are 19 ani,pare de vreo 14, 15 ani! stiu destul de multe despre el(mama mea si mama lui vorbesc des, iar eu vorbesc cu el)! el a spus sa mai astept cativa ani si vom fi impreuna. oare chiar va fi interesat de mine?

Răspuns Câştigător
| alisuc a răspuns:

Este posibil sa te placa dar pentru ca ai 12 ani nu poate sa fie cu tine nu este vorba de diferenta ci de faptul ca esti u prea mica daca aveai 14 15 ani si el 20 si ceva de ani...mai mergea ca mai apoi daca va iubiti sa va iubiti in adv sens al cuvantului si cred ca sti la ce ma refer si stai linistita ca nu te critic ca si iubitul meu e mai mare ca mine cu 10 bafta sper sa fi cu el acum te pup

8 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

NU te complica!
Probabil are deja o prietena, iar pe tine (daca te va place ) te va privi cel mult ca pe sora mai mica, daca zici ca mamele voatre sunt prietene!
Nu te gandi prea departe, pentru ca nu cazul!
Crede-ma ca vei avea timp sa te indragostesti peste cativa ani!

| fataciocolata explică (pentru Fatamuntilor):

De doi ani nu are nici-o prietena.

| Oana92 a răspuns:

Esti prea micuta, nu ai cum sa satisfaci nevoile unui baiat de 19 ani. Era una daca aveai 16, 17 ani si el era cu 7 mai mare. Tu acum esti mult prea mica! Ar fi de-a dreptul inconstient daca ti-ar da o sansa, fara suparare sad

| fataciocolata explică (pentru Oana92):

Par mai mare de 12 ani, par de vreo 15 ani!

| Oana92 a răspuns (pentru fataciocolata):

Poti sa pari si de 20 ca tu tot 12 ai! Incearca sa accepti asta! Gandesti ca un copil pentru ca esti un copil. Iar el e deja barbat, are nevoie de o femeie care printre altele sa ii ofere sex. Iar tu esti prea mica pentru asta, daca el accepta o astfel de relatie e cel putin cretin! Esti COPIL asa ca fa ce fac copii!

| Alcyon a răspuns:

Un baiat la 19 ani, n-o sa stea cu o fetita, sa se joace cu papusa. Vrea sex. Chiar daca pare de 15, tot asta vrea. Esti prea micuta pentru chestii de-astea. Bucura-te de copilarie si nu te grabi sa intri in viata de adult, ca nu-i chiar asa de roz cum pare.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Un baiat de 19 ani nu se va uita niciodata la o fetita de 12 ani, pentru nimic in lume. El vrea sex iar tu nu ii poti oferi asta, plus ca o relatie adevarata fara sex nu exista. Cu siguranta ti-a zis ca veti fi impreuna cand vei fi mai mare ca sa fie el primul care te incepe, asta e singurul motiv. Momentan vezi-ti tu de scoala, la facultate vei intalni adevarata iubire (cred ca el tot acolo o va gasi, doar nu crezi ca va sta 5-6 ani pe uscat sa te astepte sa cresti).

| UserName122132 a răspuns:

Renunta la el happy! Imi pare rau el are 19 iar tu doar 12...