| 5SOS a întrebat:

Buna TPU am si eu o nelamurire ce inseamna a fi virgina?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Buna! A fi virgin ca fata sau ca baiat?
Nici fetele si nici baietii nu mai sunt virgini dupa primul contact sexual. Chiar daca la fete nu se rupe himenul si ele au avut contact sexuala nu dovedeste nimic. Daca vrei mai multe explicatii da mesaj.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca nu ai avut nici un fel de contact sexual (vaginal, anal, oral, masturbare de catre partener).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu ai niciun contact sexual cu un bărbat!
Pa, pa.

| Romancutza a răspuns:

Virgina inseamna ca nu ai intretinut inca relatii sexuale.

| Drums a răspuns:

Heyyyyyyyyy
a fi virgina ineamna a nu fi avut vreo penetrare...
adica, vreun contact sexual.
A fi virgina inseamna a avea himenul intreg(majoritatea cazurilor)
himenul este o membrana care se rupe la primul contact sexual
himenul mai poate fi si elastic, dar este mai rar
Deci, a fi virgina inseamna a nu fi facut sex pana acum
sper ca te-am lamurit!
bafta!

| AndaAndore a răspuns:

A fi virgina inseamna sa nu fi intretinut deloc relatii sexuale. Sa nu ai himenul rupt. Himenul fiind o ''ata'' care daca e rupt inseamna ca numai esti virgina, daca nu e rupt, esti virgina. Deci daca nu te`ai culcat cu nimeni sau nu ti-a bagat nici`un degetel in pasarica laughing esti virgina.
Numai bine :*

| Vulvatron a răspuns:

O.O adica nu ai facut sex niciodata

| PisicutzaMiky a răspuns:

Buna! A fi virgina inseamna a nu fi intretinut relatii sexuale cu un baiat/barbat.

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Adica Sa nu Fii` ****a`!smug

| mirunaana a răspuns:

Adica sa nu fi facut sex niciodata.

| panther_5576 a răspuns:

Inseamna, ca nu ai facut sex nici-odata!