| AlessyaNatalia a întrebat:

Buna,TPU! Am si eu o problema! De cateva zile sunt foarte agitata! Una dintre colegele mele,ma streseaza in legatura cu prietenul meu! Adica,cand vorbesc cu ea,ma intreaba foarte multe despre el,in ultimul timp imi spune sa ma despart de el pentru ca nu e de mine,iar eu i-am spus ca am foarte mare incredere in el,dar am vazut ca el o are la prieteni apropiati pe facebook! Imi dati si mie, va rog un sfat? Ce as putea face? Cel mai bun respuns primeste FUNDA! Multumesc! :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu ai asa mare incredere in el nu trebuie sa faci nimic, dar ...nici el.

| AdrianX a răspuns:

E clar, o intereseaza prietenul tau. Ce sa faci? Depinde... Poate ar fi bine sa ai o discutie sincera cu el vis-a-vis de relatia voastra ca sa vei in ce ape se scalda.

| AlessyaNatalia explică (pentru AdrianX):

Am vorbit cu el, despre aceasta problema! El mi-a spus ca doar pe mine ma vrea! Dar stiu ca ea poate face multe, a mai stricat vreo 2-3 relatii, asa ca nu m-as mira!

| AlessyaNatalia explică:

Nu ma las calcata de ea! Eu am rupt orice relatie cu ea, adica nu mai vorbesc deloc cu ea si incerc sa o evit, dar ea cum ma vede cum incepe : Aaaa si ce iti mai face iubitelu sau esti singura, sa nu crezi ca o sa mai fie cu tine mult timp pentru ca eu sunt mai frumoasa ca tine si lui ii plac fitoasele si eu sunt fitoasa! Eu nu sunt fitoasa si totusi ma iubeste!