| NoName_1238 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema.Mam indragostitde un baiat din cls. E cu 2 ani mai mare ca mine.Suntem prieteni buni si nu stiu ce sa fac. Dau funda la raspunsul care functioneaza

Răspuns Câştigător
| ROGER_2965 a răspuns:

Incearca sa ramai singura cu el, oriunde, vorbeste cu el ia-l cu usorul si incepe sai pui intrebari din ce in ce mai personale, aseazate langa el daca poti, si cand aproape sa plecati sa il intrebi daca ii place de tine. daca raspunsul este ca NU spune-i ca a fost o gluma, ca s-ar putea sa faca misto de tine. dar daca raspunsul e da, spune-i si tu sentimentele fata de el. si te asigur ca daca merge te va conduce acasa 100%. pe mine asa ma cucerit o fata. si daca iti iese sa nu pui foarte mult sentiment. o sa se plictiseasca dupa un timp si o sa suferi.

5 răspunsuri:
| sadlifetobe3 a răspuns:

Nu prea e bine sa te indragostesti de bbaietii din clasa, mai tarziu fac misto

| onutza98 a răspuns:

Pai trebuie sa ii cunosti bine de tot sentimentele si sensibilitatea, si daca ai id-ul lui de mess incearca sa-l iei cu binisorul incercati sa vorbiti despre cupluri. dragoste. etc. si atunci o sa va vina la amandoi in cap dragostea si nu strica sa il intrebi daca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i si lui asta ca poate o sa regreti mai tarziu

| ROGER_2965 a răspuns:

A mers raspunsul meu?

| NoName_1238 explică:

E problema mea de cine imi place ma poti ajuta sau nu