| marinteodora a întrebat:

Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare ca mine.Suntem in aceeasi scoala si colegi mei din clasa(baietii)sunt foarte buni prieteni cu el.CUM SA FAC SA DEVIN MACAR PRIETENA CU EL

Răspuns Câştigător
| byby_5696 a răspuns:

Salut,pai apropie-te si tu de el,saluta-l,intreaba-l lucruri,orice,iesi cu colegii tai de clasa si chemati-l si pe el,si eu una as juca "adevar si provocare,sarut si valoare",si sunt sanse sa cazi si tu cu el,si-l poti intreba cat la suta ii place de tine, cum i se pare lui ca esti tu, noroc funda?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Apropie-te colegii tai care sunt prieteni cu el,fa-te acceptata de ei si asa te apropii si de el!
Pe urma, e mult mai usor sa vorbiti, nu?

| EuCuTine a răspuns:

Pai poate unu din baieti aia ii cunosti si mergi si tu cu el adica sa vb cu unu din ei si dupa sa te apropii de TINTA ta cu adev. Ciussswinking

| PTL a răspuns:

Gaseste ceva in comu cu el happy. Si intra in conversatie happy

| Raul_9023 a răspuns:

Buna! Pai cred ca ar trebui sa vorbesti cu unul dintre colegii tai sa iti faca cunostinta cu baiatul acela, si pe urma, incetul cu incetul, daca comunicati, o sa fiti prieteni si cine stie poate si iubiti tongue. mult succes