| Robi911 a întrebat:

Am o problema cu prietena mea de la un timp,la inceputul relatiei totul era ok, mergea bine ai placea sa o sarut pe gat... se excita usor la saruturile pe gat si cand ma apropiam de urechea ei sau cand o mangaiam o treceau fiorii, era perfect. O faceam cam des aproape zilnic,am ajuns sa facem si sex, era bine... acuma de la un timp nu mai simte nimic la saruturile pe gat sau pe spate, la mangaieri, nu se mai excita deloc nu mai simte nimic, si cand vreau sa ajunge-m sa facem sex, spune ca nu are chef si ma refuza, nu mai stiu ce sa fac ca sa revina inapoi, inainte se excita foarte tare, acuma nu mai e nimic, nu stiu. Poate fi din cauza ca e prea des si sa se obisnuiasca cu saruturile si mangaierile si sa nu mai simta nimic din cauza asta? Daca da (sau e altceva) ce ar trebui sa fac? Sa incetez o perioada? Sauu altceva? Am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Anka07 a răspuns:

Pai probabil ii placea ca era la inceput.acum poate s-a saturat pentru ca o faceti in fiecare zi si in cazul asta intervine ceva foarte grav care distruge de obicei relatiile si aceasta este MONOTONIA!
Deci prietena ta s-a plictisit de faptul ca o faceti mult prea des. Sfatu meu nu te mai culca cu ea 3 saptamani 4 si apoi o sa vezi cum o sa se simta diferentabig grin

| Robi911 explică (pentru Anka07):

Multumesc! Mi-ai fost de ajutor, am facut o pauza de vreo 3 zile si s-a simtit clar diferenta.

| Anka07 a răspuns (pentru Robi911):

Nu ai pentru ce:* Daca mai ai nevoie de mine ma poti cauta aici pe TPU si vorbim! te ajut cu orice!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Accepta ideea ca a fost o relatie bazata pe sex si ca fata s-a plictisit de serviciile tale. Se intampla des astfel de fenomene, accepta realitatea ca relatia voastra nu mai poate continua.

| greyhound a răspuns:

Pai intreab-o pe ea ce are, nu pe noi (pot fi un milion de cauze). Discutati pe tema asta.

| Miky1 a răspuns:

Are pe altcineva, e satula.

| Robi911 explică:

Si nu, nu are pe altcineva si nu are de gand sa se desparta de mine.Asta stiu sigur ca am vorbit pe tema asta.