| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

am si eu o problema sa zicem big grin... imediat ma intalnesc cu iubitu meu prima data cu care m-am intalnit pe net. suntem deja de o luna aproape impreuna si el vine la mine ( aici in sm big grin.), problema e ca eu is foarte timida si rusinoasa si din cauza asta nu prea stiu sa ma sarut. ce sa fac?big grinMs pentru ajutor :*

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doar n-o sa va sarutati de la prima intalnire. Nu grabi asa lucrurile, luati-o incet, vorbiti, cunoasteti-va si va veni si sarutul. Crede-ma, netul distorsioneaza relatiile, trebuie sa va cunoasteti in realitate intai si abia apoi sa ajungeti la intimitati.

| Dizzydizz a răspuns:

Eh na
sarutul nu se explic
experimenteaza
nu ai cum sa nu stii sa saruti
toti stim:*
sporbatting eyelashes

| atianin a răspuns:

Ai putea sa ceri ajutorul unei prietene care are mai multa experienta sa te invete sa saruti.
Nu e absolut necesar sa il saruti de la prima intalnire dar daca vrei lasa-l pe el sa faca prima miscare iar restul va veni natural sa nu te sperii cand isi va baga limba in gura ta.
Primesc fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے explică:

Nu ma tin de prostii doar ca is prea timidastraight face si rusinoasa si na... pana acum obsv ca e un baiat de treaba da nu am de unde sa stiu daca nu m-am int inca cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STai linistita caci asa am fost si eu la prima intalnire si tot pe net ne-am cunoscuthee hee, dar am vorbit cateva luni bune inainte sa-l vad, desi eram din acelasi orasbig grin
Lasa-te purtatatongueE doar un sarut(toti stim sa sarutam, daca nu ne-am sarutat inainte nu inseamna ca nu stimtongue), nu ti-a cerut mai mult, asa ca mi se pare ok pentru prima intalnire, nu vad ceva deplasat in asta.

| kissby2 a răspuns:

Lasate purtata de vant.
adic daca te sarutha.
inchide ochii si strangel in bratze.
cel putin eu asa as face :X.
PS:nici eu nu m-am sarutatwinking