| Domnulmedicmedicinal a întrebat:

.De acum 3 zile ma intalnesc cu o fata aceasta este speciala dar ieri am iesit cu ea in oras si doar am vorbit nu am ajuns la sarutat si imbratisat.Sunt opersoana timida si usor influentata..ma inrosesc foarte rapid.Astazi am iesit eu cu ea si inca 4 prieteni (fata-baiat cuplu) Din cauza mea ca sunt rusinos cand ne-am intalnit toti si a venit si ea nu am putut sa o imbratisez nu stiu de ce doar la final cand ea a facut asta am inceput sa ma inrosesc.Prima intalnire a fost cam akward deoarece doar ma vorbit si nu prea vad relatia mergand mai depare.'fata este la fel ca mine si ea este destul de rusinoasa..Cum as putea duce relatia mai departe sau sa stiu ca este pregatita pentru primul sarut lucruri de genul asta si sfaturi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maestre, scopul unei intalniri cu o fata nu e sa o saruti sau sa o imbratisezi sau sa o duci in dormitor, scopul e sa fii tu, nu sa faci gafe si sa incerci sa o impresionezi de-aiurea si sa incerci sa te distrezi, sa te simti bine, sa te relaxezi. Chestiile astea cu "trebuie sa o sarut" si etc. se intampla de la sine, ai sa vezi. Daca te gandesti ca trebuie sa o saruti/imbratisezi, o sa iti stea gandul numai la asta, nu o sa mai fii atent la nimic altceva. Sper sa te fi ajutat, bafta acolo!

1 răspuns:
| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Eu zic sa ii spui ce simti pentru ca sunt sigur ca si-a dat seama ca esti rusinos si intro relatie nu treebuie sa fi rusinos pentru ca esti doar tu cu persoana iubita. Sper ca ti-am fost de folos BAFTA