| Crinutza21 a întrebat:

Buna TPU am un laptop Fujitsu Siemens Alimo Pro V3515 si as vreau sa ii schimb carcasa.Nu stiu de unde sa o iau.Imi puteti da un sfat?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Se gsesc la farmacie, nu la "dragoste si sex".

| Crinutza21 explică (pentru anonim_4396):

Asta e cea mai accesata categorie si mie-mi trebuie urgent
Si daca tot va credeti asa destepti si plini de glume proaste nu mai comenta

| Crinutza21 explică (pentru anonim_4396):

Comentati parodon am omis inca un destept

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crinutza21):

Invata sa scrii corect romaneste si masoara-ti lungul nasului ca sint mai in virsta decit parintii tai.

| Crinutza21 explică (pentru anonim_4396):

Si? Pai si daca esti mai invasta partntii mei invata si tu sa dai comentarii folositoare nu ironii

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crinutza21):

Respecta regulamentul si primesti raspunsuri folositoare. Daca mai continui cu obraznicia, dispari de p TPU.