| cookie3546 a întrebat:

Anul trecut pot sa zic ca m-am indragostit prima oara. Era un coleg de clasa, cu care nu prea vorbeam, amandoi fiind timizi. Totusi vorbeam cu el pe mess, si la scoala era foarte dragut cu mine.si pe mess ma intreba daca imi place de cineva din clasa. big grin Pana la urma i-am spus ca il plac, iar el pur si simplu a zambit. A doua zi cand am intrat pe mess, el avea la status ' Te iubesc.(numele meu) '. Cand a vazut ca am intrat, l-a sters repede. Mi s-a parut foarte ciudat, cred ca nu eram pregatita si i=am spus sa uite ca il plac si ca a fost o gluma.straight face Apoi el mi-a spus ca avea prietena.straight face...Acum dupa un an de zile, cred ca inca il plac. Il mai visez din cand in cand, la scoala vorbesc cu el thinking, dar nu mai e ca inainte.Isi spune statusuri de dragoste si eu la fel >:" si am pus-o pe o prietena sa-l intrebe daca are iubita, si a spus ca nu, ca are acele statusuri doar sa faca pe smecherul.'Eu as vrea sa il bag in seama, dar nu stiu cum. si sunt timida cu el.Credeti ca e bine sa imi placa de un coleg? Adica daca as fi impreuna cu el si dupa ne=am desparti, ne-am vedea mereu. straight face Si ce sa fac?big grin Astept sfaturi. Fundaa pentru cel mai bun.^^

Răspuns Câştigător
| IngerAlb a răspuns:

Eu cred ca e bine. Dupa ce i-ai zis tu faza cu gluma, logic ca a zis ca are prietena. Daca a pus chestia asta la status, era de bine.Si el te place, sa stiiwinking

| cookie3546 explică (pentru IngerAlb):

Pai acum un an chiar avea prietena. big grin Si dupa ce l-am refuzat a zis ca are.Acum e singur, dar nu stiu daca ma mai place. big grin

3 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Probabil te place. Si nu e nici o problema ca sunteti colegi de clasa.

| IngerAlb a răspuns:

Pai intreaba-l