| Ylla a întrebat:

As avea nevoie de ajutor. Am fost de Sf. Maria la un concert cu gasca. La un moment dat am observat (si nu eram singura ) ca un baiat se dadea la mine (un baiat din gasca). Sincer mie imi place de el. Am incercat sa ii arat ca imi place de el. Fiind la un concert care a durat pana la 12 noaptea am baut si noi ceva bere. Au urmat artificiile iar el a stat in spatele meu, langa mine ( intelegeti voilaughing ). Am vorbit si am stat cu el toata seara. Urmatoarea zi a iesit afara dar nu ma bagat deloc in seama mi-a spus doar buna si atat. Chiar nu stiu ce sa cred, cu toate ca nu a baut foarte mult... credeti ca se dadea la mine pentru ca era putin beat? Nu stiu ce sa fac... ajutorrr crying

Răspuns Câştigător
| Alina_8184 a răspuns:

Trateaza-l cum l-ai tratat si pana acum, ca pe un amic si daca chiar te place o sa mai incerce sa se dea la tine daca vede ca te comprti asa(baietilor le place ceea ce nu pot avea atat de usor) asa ca nu i te servi pe tava si comportate normal cu el si daca vrea ceva cu tine o sa mai incerce daca nu inseamna ca poate a baut prea mult in seara aia :-s
Sper ca te-am ajutathappy

4 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Eu in locul tau as sta de vb cu el si i-as spune ca il plac si atunci as vede cum reactzioneaza. daca am o shansa la el e bien daca nu renuntz si gata

| Instinkt a răspuns:

EU ma dau si la babe cand sunt beatlaughing sau fumatlaughing

| Bianca_2742 a răspuns:

Mai poate sa fie si din cauza asta, asa fac unii baieti de obicei.Stai si u in preajma lui si vezi cum se mai comportawinking

| Ylla explică:

E cam idiotel baiatu'. mersi oricum pentru raspunsuri >big grin