| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Mie imi cam place de un baiat care a invatat la aceeasi scoala cu mine in gimnaziu dar mi-a starnit interesul abia in vacanta aceasta.Cand ne intalnim pe strada mereu ne salutam, imi zambeste si se uita mult la mine, am stat de vreo 2 ori si cu el afara; bine inconjurati de prietenii luihappy si vorbea asa frumos cu mine.Intrebarea mea este ca nu inteleg pe mess il bag mai mult eu in seama si vorbim 1-2 ore dar el foarte rar vrea sa ma bage ins eama. Ins chimb mi-a cerut numarul de telefon cand am stat cu el ultima data dar, nu m-a sunat deloc pana acum.Intrebarea mea este de ce nu vrea sa ma contacteze deloc? i-am starnit interesul sau ma priveste ca pe o simplla amica/cunostiinta. Nu stiu daca ma place.:-big grin<
Fuunda.

Răspuns Câştigător
| Deutsuuu a răspuns:

Pai daca petreci timp cu gasca lui poti sa-i observi comportamentul mai amanuntit nu se stie niciodata...Cred ca iiplaci dar ii este poate rusine poate nu are timp sau nu stiu... ceva este la mijloc daca nu te contacteaza poate rusine, jena incearac tu sa faci primul pas. Zambeste`i, vorbeste`i

3 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

E probabil sa te placa mai ales daca spui ca se uita la tine si ca iti vorbea frumos...De obicei el e un baiat timid?, daca da atunci acesta e motivul ca astepta sa il bagi u in seama pe mes. Sper sa te ajut!
Funda?

| silviu98_2761 a răspuns:

Buna el te place da e cam timid cu tine sa vb mereu chiar daca sta mereu cu tine sau poate a gasit o alta fata sau ti-a dat tie papuci. LOL. nu stiu ce are.

| geniuuu a răspuns:

Cati ani ai, poate baiatul e timid, cel mai simplu ii zici in fata ca iti place de el, ca daca stai asa nu rezolvi nimic