| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa adresez acesta intrebare baietilor : v-ar placea o fata cu picioare lungi,cu talie,fund nu prea mare,sani mari, buze mari,ochi vrezi,par castaniu,inteligenta,glumeata,linistita dar totusi nebuna? (fara critici,nu ma refer la mine,este doar un exemplu, ok! )

Răspuns Câştigător
| alex71yonutz a răspuns:

Da mi-ar place, dar nu poti fi perfect(a) la toate.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare baiat are gusturile sale, chiar pui degeaba intrebarea asta

| neutrino a răspuns:

Depinde cat de departe poate merge cu nebunia ei. Poate fi interesanta.

| Azµre a răspuns:

Da, femeile cu picioare lungi sunt cele mai sexy happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista cineva in combinatia asta? E un DA absolut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai descris destul de bine. Felicitari.

| boylivgume a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! laughing

| NONAME077 a răspuns (pentru boylivgume):

De ce ai nevoie de confirmarile astea?

| boylivgume a răspuns (pentru NONAME077):

Noname077,pentru acel detalui '' fund nu prea mic '', ma gandeam ca un baiat este obsedat de frund, iar ca sa atrag mai multi receptori, am mai scris cateva detalii big grin

| NuMaContrazice a răspuns:

Da...daca iar mai creste si fundu un pic ar fi perfecta. Poate face asta prin sport si daca mananca un pic mai mult.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Depinde ce qi are si cat de mari are sani, te rog specifica acest aspect?
Glumeam...

Fiecare persoana vede frumosetea in felul sau...
Acum ceva timp ne uitam mai multi prieteni a un o prezetare de moda... su fiecare dintr noi considera cea mai misto o alta fata...

| IREros a răspuns:

Daca are partea cu inteligenta glumeata linistita dar totusi nebuna e de ajunstongue cat sa imi placa.