| ionutbeach a întrebat:

Buna TPU as vrea sa cunosc o fata pe facebook ne cunoastem cat de cat din vedere dar nu am mai vorbit nici o data nu stiu cum sa incem de ex buna ce mai faci ce bine arati dar dupa nu mai stiu as vrea sa imi lasati un exemplu ceva

1 răspuns:
| unknøwn a răspuns:

Deja 2 greşeli mari.
1. O contactezi într-un mediu virtual. Orice prost face asta. Tu fii bărbat şi fă-o în realitate, faţă-n faţă.
2. Să-i faci compliment legat de fizicul ei din prima? Really? Exact ca ăialalţi 397 băjeţi ce s-au mai dat la ea? Dacă arată bine ştie asta deja! Nu mai vrea s-o audă! Cu cât o aude mai mult cu atât îi măreşti impresiile, că-i dai validare şi o să se simtă superioară.