| Adinuush a întrebat:

As vrea sa discut o problema mai delicata cu o fata sau un baiat de incredere happy Cineva care arputea fii de incredere sa`mi lase id aici! straight face Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Karla201 a răspuns:

Da id meu este nd.debby@yahoo.com..te astept

14 răspunsuri:
| Adinuush explică:

Sigur vreti baieti este vorba tot de un baiat. straight face

| athos01 a răspuns:

Daca vrei sa vb da add la mrns_adrian

| Mihaiy10 a răspuns:

Dj_mousty

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă "problema" are temă sexuală ( deci nu sfaturi de genul : "ce să fac ca să-l cuceresc..." ), atunci poţi să-mi trimiţi mesaj privat din secţiunea Mesaje, ori de pe profilul meu!

Pentru "referinţe"/clarificări, poţi să intri pe profilul meu şi să "studiezi" răspunsurile date altor useri...

Menţionez ca interesant răspunsul dat de floresdemayo!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu stiu pe ce te bazezi de-i poti selecta pe cei "de incredere" si deselecta pe cei care nu prezinta aceasta...caracteristică.Pe ce criterii ii alegi? Te bazezi doar pe cuvantul lor, fara sa-i cunosti si fara sa stii cine sunt? Ai curaj, nu glumă! Ori prea multa naivitate si inocenta.

| Dianaㄨ a răspuns:

Buna!
Aici iti poti pune toata increderea si vei avea parte de raspunsuri din partea unor tineri destul de bine informati care te vor intelege foarte bine!
Trust me!

Acceseaza meniul "Contactati-ne" si ai grija sa fie e-mail-ul tau cel pe care il dai pentru ca acolo primesti raspunsul.
http://educatiasexuala.ucoz.ro/

| Sim0 a răspuns:

Ssimi596. :*

| Reyko95 a răspuns:

Reyko.samp@yahoo.com

| GLu a răspuns:

Grasu.fcku

| Smokey13s a răspuns:

Te pot ajuta daca ai nevoie
adas_nico - ID`ul meu

| MonSterDrinK a răspuns:

Aly_mesi te ajutwinking

| MonSterDrinK a răspuns:

Aly_mesi te ajut.winking

| Elvis_Narcis_1991 a răspuns:

Buna claudia in leg cu sms tau de mai sus.sunt dispus sa te ascult contacteaza-ma pe id meu malaescu_iulian_narcis_catalin.dar mai am unu car eintru mai des pe el ca am mai multe pers.e mai vechi id si na. gigolo_italiano58