| SpecialGirl a întrebat:

as vrea sa va cer un sfat! Sunt intr-o relatie de aproape 1 an. Imi iubesc mult prietenul si el la fel. Dar cateodata simt ca il plictisesc.am vb cu el despre asta si a spus sa imi scot prostia asta din cap fiindca ma iubeste si ca nu ma inlocuieste cu nimeni. Se poarta frumos. Ce credeti? Spune adevarul? Funditabig grin

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Daca intr-adevar ar fi asa, ti-ar sp chiar el...dar din cate vad el iti sp contrariul!
poate d multe ori si u ii dai impresia asta, chiar daca nu-ti dai seama.vb cu tine si u dintr-o data cazi p ganduri si nu ascultzi c iti sp.
eu zic ca iti sp adevarul! nu orice baiat sp cuvinte frumoase si cine o face il coasta mult pana scoate primele cuv frumoase.

2 răspunsuri:
| Serenaa a răspuns:

SpecialGirl, se poate sa fie cum spune el sau poate chiar uneori se plictiseste si nu e vorba neaparat ca il plictisesti tu, ci pur si simplu pot exista momente in care nu stie/ nu are chef/ nu are idei privitor la ceea ce ati putea face impreuna in momentul respectiv. Ceea ce poti face tu este sa iei initiativa si sa faceti lucruri ce va plac amandurora si chiar sa il intrebi ce ar prefera sa faceti. In general baietii sunt mai reticenti privind sentimentele lor si poate ii e teama sa iti spuna ca uneori se plictiseste cand sunteti impreuna, pentru ca in sinea lui crede ca ai putea interpreta gresit. Daca el afirma ca te iubeste e ok, si daca tu simti ca te iubeste nu ai de ce sa iti faci griji. Incearca sa nu lasi monotonia sa va acapareze relatia.

| Deea_5647 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta... daca il plictiseai iti spunea, nu avea de ce sa iti ascunda chestia asta.cred ca e doar impresia ta, odata ce se poarta frumos nu vad de ce zici ca il plictisesti.chiar nu te mai gandi la asta, lasa sa vina totul de la sine:-) mult succes