| yackone a întrebat:

in ultima vreme a inceput sa imi placa foarte mult de o colega de la mine din clasa,si cred ca si ea ma place pe mine deoarece acum cateva luni am fost la un muzeu impreuna cu clasa si radea la glumele mele,isi punea capu pe umarul meu si ma tinea de mana,vorbeste mai mereu cu mine si eu cu ea, am lipsit 1 saptamana de la scoala si doar ea dintre toate fetele a venit sa imi zica buna si sa ma intrebe ce fac.nu stiu cum sa o intreb daca ma place deoarece imi este frica ca ma refuza.astept raspunsurile voastre.

5 răspunsuri:
| CristinaTa a răspuns:

Dragul meu:*.din cate spui esti un baiat deosebit si o fata ar aprecia foarte mult daca ai surprinde`o cu cateva forbe frumoase, comlimente, sa-i dedici melodii, si in final sa-i spui ca tii foarte mult la ea..ar fi foarte incantata! Succes :*!

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Ia-ti imima in dinti pentru ca e logic ca te place ff mult

| yackone explică:

P.s am uitat sa precizez ca sunt mai timid cand e vorba de fete.

| yackone explică:

Mai astept pareri..raspunsul care ma va ajuta cel mai mult primeste funda.

| yackone explică:

Dau funda raspunsului care ma va ajuta cel mai mult