| Mirela123yz a întrebat:

Dupa ce m-am sarutat ceva timp cu iubitul meu, mi-a luat mana si a pus o pe penisul lui (pe pantaloni) si tinea mana peste mana mea si freca ca si cum pantalonii, (eu nefacand niciodata asta pana acum). Apoi si-a luat mana si mi-a zis sa fac mai tare, dupa maxim 1 min mi-a spus "gata". Si cand am pus mana iar am simtit ca erau uzi pantalonii lui, stiu ca si-a dat drumul, dar intrebarea este, era sperma sau doar un lichid preejaculator?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza excitatiei mult prea intense s-a produs ejacularea de SPERMA autentica, care este un proces care se produce brusc. Lichidul preejaculator este produs in mod continuu atat timp cat penisul este in stare erecta. De asemenea este produs intr-o cantitate foarte mica, incat practic este aproape imposibil sa se intample ca acel lichid sa ajunga/sa poata sa-i ude pantalonii. In concluzie in mod absolut sigur ai reusit sa-l faci sa se simta in al 9-lea cer cum se spune si astfel ai reusit sa-l faci sa ajunga in faza de orgasm. Bravo!

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Tu ce varsta ai? Dar el? Multumesc.

| Mirela123yz explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna, eu fac 18 peste cateva luni, el face 19

| mihai69 a răspuns:

Sperma, evident.

| LoveSleep a răspuns:

De ce ai mai pus mâna după ce a zis "gata"? Dacă te mușca?

| Donsavas a răspuns:

E cam obsedat, nu crezi? Dacă era Asa, nu se termina asa repede si nu reactiona asa.

| Mirela123yz explică (pentru Donsavas):

Daca era asa cum? Si cum a reactionat de spui ca e obsedat?

| Donsavas a răspuns (pentru Mirela123yz):

Un băiat care se stăpânește nu se termina asa usor si nu te face sa pui mâna daca nu o faci tu singura.

| Mirela123yz explică (pentru Donsavas):

Pai nu stiu cum si cat le ia baietilor sa se termine, daca el nu mi-ar fi pus mana, eu nu as fi pus o happy

| Donsavas a răspuns (pentru Mirela123yz):

Un băiat ok ar astepta sa i ceri tu asta. Sau ar cere o mai subtil și finut, nu badaran, ca ai mana unei fete, nu e ca si cand isi face laba el singur.

| GabrielGL a răspuns:

Era sperma, asa e la început se excita mult mai repede dupa un timp se poate mari timpi. In medie un contact sexual poate dura in medie 2/6minute acum sunt multi care vin inainte si multi dupa depinde de mulți factori varsta cu cine o faci cat de mult te excita starea etk nu ar trebui sa te sperie asta te poate speria cand cineva insista in mod continuu

| Mirela123yz explică (pentru GabrielGL):

A fost prima data cand mi-a luat mana si mi-a pus o acolo, a fost ciudat pentru mine dar n am zis nimic pentru placerea lui?

| Ale080999 a răspuns (pentru Mirela123yz):

Dar ti-a placut "experienta"?

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Aia era sperma direct, el s-a excitat si probabil cum se mai si masturba des si-a dat drumul repede.
Imi si imaginez ce fata ai avut cand ai pus mana pe pantalonii uzi?

| Mirela123yz explică (pentru ContAnoNiMMM):

laughing)))) am incercat sa nu ma exteriorizez si nu am spus nimic, n am schitat nimic

| Andrei200202 a răspuns (pentru ContAnoNiMMM):

Deci dacă te masturbezi des iti vei da drumul mai repede? Eu stiam ca e invers.

| ContAnoNiMMM a răspuns (pentru Andrei200202):

Dap