| VanessaVaneeXo a întrebat:

Atunci cand baietii sunt indragostiti, sunt la fel ca fetele?
Adica: se gandesc mereu la ea, ii scrie numele pe caietelaughing, etc?
As vrea raspunsuri de la baieti! big grin
Funda!

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da. e acelasi sentiment, nu?
bine asta cu scrisu numelui pe caiete mi se pare absurd, dar in general da.

| PlayWithMe a răspuns:

Depinde, de gandit poate, dar de scris numele pe caiete, never.

| neutrino a răspuns:

Si baietii sunt "oameni", ca si fetele. Si baietii plang uneori...

| Azµre a răspuns:

Da, și băieții plâng câteodată! Nu-ți spune nimic?

| raluk27 a răspuns:

O sa raspund si eu, desi sunt fatahappy Da, in general sunt aceleasi "simptome": se gandesc la ea, o cauta non stop, ii doreste compania, se simt bine langa ea etc. Mai putin faza cu desenatul inimioarelor, cititul horoscopului, si "disecatul" sms-urilor cu prietenii ("vaaaiii, mi-a trimis un pup prin sms. Oare ce inseamna asta?")

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Da,asa este mereu se gandesc la ele.si ii scriu numele pe garduri!

| MLorand78 a răspuns:

Da si baieti fac la fel ca fetele. Adica cel putin eu faceam la fel. Chiar cred ca mai mult ma gandeam eu la ea decat ea la mine.

| Alexsiatit a răspuns:

Daca toti baietii sunt asa cum am fost eu la varsta ta Vanesa, ar face exact ca si voi fetele! Acum depinde insa de "mentalitatea" fiecaruia! Unii stiu sa pretuiasca sufletul, altii doar trupul! Eu intotdeauna am pus pret pe amandoua de-opotriva si inca o mai fac! Unii stiu ca ceea ce este "intim" si placut trebuie sa ramana ceva intim...altii inteleg sa braveze si sa "povesteasca" de jur imprejur.
Povata mea este sa-ti gasesti intotdeauna "povestea" alaturi de cei din prima categorie...si totul va fi OK.
Alexsiatat.

| Incepator01 a răspuns:

Mai. eu n-am scris niciodata numele cuiva pe caiet. Poate sunt extraterestru :o

| BugsBunny034 a răspuns:

Da happy E la fel dar depinde de genu baiatului poate este mai timid sau poate este mai curajos si vine si iti spune direct...

| BeBeAdE a răspuns:

La mine da...si nu doar pe caiete, am blatul bancii de jos plin cu numele ei laughing)