| AnastasiaKatelimov a întrebat:

Am si eu o intrebare happy As vrea sa stiu cum se simt baietii atunci cand ei sunt indragostiti. Te au in mintea lor 24/7? Te asteapta sa fii online timp de ore intregi? Zambesc atunci cand se gandesc la tine? Ii lipsesti tot timpul? Se gandesc la orice lucru nesemnificativ pe care il spui?
P.S. As prefera sa am raspunsuri de la baieti happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma gandesc cu cati s-a culcat inainte sa ma intalneasca pe mine. Daca testez 100 de femei atunci imi e indiferent cu cati s-a simtit ea bine.

| Liviu a răspuns:

Depinde,sunt barbati romantici pot spune mai romantici decat 'romeo' dar pot fi si barbati fara suflet.De cele mai multe ori aparentele inseala.Asa ca ai grija tongue traiesti o viata de om alaturi de cineva si inca te poate surprinde.

| sabin89 a răspuns:

Fenomenul e perfect simetric. Adica, la fel cum simte o fata, exact asa simte si baiatul. Se gandeste la ea 24/7. Si nu sunt de accord cu ce a scris Sofer mai sus. De ce sa gandim negativ? Sau de ce sa ne batem joc de de un sentiment care este poate cel mai frumos din toate cate ne-a oferit viata!

| SkyPilot a răspuns:

La toate da, cu o exceptie: online - nu, prefer sa ne intalnim, nimic nu e mai frumos decat o plimbare romantica impreuna cu EA.

| MskDesign a răspuns:

Cred ca ti-ai dat raspunsul singura prin intrebarea pe care ai puso.Vei fi peste tot pana si in cea mai mica particica din mintea lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Dzeko7 a răspuns:

Da te gandesti destul de mult la ea apoi iti sare gandul in alta parte dar revii la ea, isi bat capul incercand sa-si dea seama daca il place si crede ca asa e, sta ore ca sa gaseasca o replica ca sa o agate si cand vine momentul clacheaza si se fac de ras.Bineinteles asta daca nu esti eu.

| ElectronicPieces a răspuns:

Daca un băiat sincer te iubește, considera-te norocoasa!happy Fata pe care o iubesc este in mintea mea mereu, chiar daca ne-am separat drumurile. Fii sigura ca tot ce e legat de viața lui va ține de tine.
Seara buna!