| dede27 a întrebat:

Ce simt baietii cand sunt indragostiti? In comparatie cu noi, desigur. Se gandesc mereu la fata respectiva, ii simt lipsa si chestii de genul? As vrea raspunsuri din surse sigure, nu presupuneri si imaginatie proprie.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e cum zici tu, omul care iubeste nu face rau.

| fedot a răspuns:

Cea mai sigura "sursa" este un astfel de baiat.Sa iubesti e ceva frumos,deosebit,iar sentimentele sunt de nedescris. Iubescsi nu ma gandescla tmine,ci la persoana iubita,mereu vreau sa o vad,sa o am langa mine, sa o strang in brate, sa ii vad ochii plini de fericire.Sunt gata sa'mi dau si viata pentru ea, dar zice ca vine dupa mine daca fac asta. Dragostea adevarata e un miracol, iar eu- am acest miracol si ii multumesc bunului D-zeu pentru ca m'a ales pe mine si pe ea.O iubesc si o voi iubi mereu.

| nicoleta44 a răspuns:

Baietii normal normal ca se gandesc ar fi in stare nici sa nu mai doarma ar face si poza cu tine numa ca sa se uite la tine mereu ba chiar ore intregi nici macar pe ceilalati nu ii mai aude daca uh esti prin preajma vb cu altcineva.