| Roberrt21 a întrebat:

Salut, prietena mea e in timpul cand ar trebui sa ii vina ciclul, a inceput sa o doara burta si i-a curs un lichid maroniu e normal?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aparitia scurgerilor (foarte) slabe de sange a carei culoare este foarte inchisa brun-maroniu-negricioasa, cu 1- 2 zile inainte de data de pornire menstruatiei reiesita prin calcul, reprezinta un proces normal care nu trebuie sa provoace nicio urma de teama, frica sau ingrijorare. Multa sanatate!

| 90210 a răspuns:

Da

| nimenisinimik a răspuns:

Nu frate, te-ai cuplat cu un demon.

| Daiana177 a răspuns:

Da.Si eu patesc asta de fiecare data inainte cu cateva zile.Nu e nimic de care sa se ingrijoreze.