| Cherly28 a întrebat:

Bună TPU, azi în autobuz am văzut un băiat de la mine din liceu pe care îl plac dar nu am curaj sa îi spun si cum sa va spun autobuzul era plin şi eu şi prietena mea vorbeam şi el era cu un prieten de al lui ce el stătea pe telefon şi când şi.a ridicat ochii din telefon m-a prins ca ma uitam la el si a inceput si el sa se uite la mine si chiar si atunci cand m.am intors sa vorbesc cu cmbp el tot ma privea si cand sa coboram el mi.a atins mâna intenţionat / acum nu stiu pe care dinte noi o place pentru ca prietena mea este mai frumoasă ca mine si cand suntem pe holul scolii el ne zambeşte cred la amândouă cum sa îmi dau seama pe cine place/va rog ajutati.mă

Răspuns Câştigător
| BryBard a răspuns:

Pai i-a mergi tu singura pe hol, sau treci pe langa el singura si vezi care e treaba.Si daca ti-a atins intentionat inseamna ca are ceva sange in vene si nu e papa lapte, asa ca daca te plimbi pe langa el am impresia ca te v-a bagat in seama si v-a incerca sa discute cu tine, sau incepe si vorbeste ca toata lumea pe facebook.In ziua de azi nu prea mai e musai s-a "agate baietii fetele".

| Cherly28 explică (pentru BryBard):

Mulţumesc mult

2 răspunsuri:
| LexiHailey a răspuns:

Încearcă alte metode să vezi dacă te bagă in seamă